Kaip Taupyti Vasaros Atostogoms?

Kaip Taupyti Vasaros Atostogoms?

Atšilus orams turbūt daugelis iš mūsų susimąstė apie ateinančias vasaros atostogas. Visgi, atostogų planus įtakoja netik oras, bet ir finansinė padėtis , todėl patartina kelionei pradėti taupyti iš anksto. Samdomiems darbuotojams, kurie gyvena nuo algos iki algos pajamas planuoti sunku, tačiau pakeitus tam tikrus įpročius susitaupyti tikrai įmanoma.

Pradėti taupyti reikia gerokai prieš kelionę: jei ketinate atostogauti užsienyje, pasirinkus norimą kelionės šalį pasidomėkite kelionės bilietų, maitinimo bei lankytinų vietų kainomis. Taipogi reikėtų įskaičiuoti papildomą sumą netikėtoms išlaidoms. Suskaičiavus apytikslią sumą reikėtų pradėti planuoti savo biudžetą ir nustatyti kiek laiko prireiks taupyti. Planuojamą išleisti sumą padalinkite iš tiek mėnesių, kiek planuojate taupyti ir gavę atlyginimą numatytą sumą perveskite į specialiai atidarytą sąskaitą – „atostogų fondą“. Sąžiningai atidedant lėšas reikiamą sumą sukaupsite be didelių rūpesčių.

Keli Patarimai Padėsiantys Sutaupyti

• Galite gerokai sutaupyti gamindami maistą namuose. Lietuvoje maisto produktų kainos yra žemiausios Baltijos šalyse, o už maistą kavinėse ir restoranuose mokame daugiausiai.
• Kaupkite smulkias monetas. Reguliariai atsidėdami piniginėje daug svorio ir vietos užimančius centus per metus galite sukaupti iki kelių šimtų litų.
• Naudokitės pigiausiu mobiliojo ryšio planu. Prireikus pakeiskite operatorių nekeičiant telefono numerio.
Už kelionę mokėkite mažiau

• „Medžiokite“ paskutinės minutės pasiūlymus didžiuosiuose Europos oro uostuose. Gali pasitaikyti galimybė gauti iki 80% nuolaidą!
• Keliaukite su kompanija. Bendrakeleivių grupėms neretai suteikiamos didelės nuolaidos.
• Keliaukite ne sezono metu. Šilto klimato valstybėse net ir rudenį ir žiemą klimatas yra tinkamas atostogoms, o kainos gerokai mažesnės nei sezono metu.
• Jei nesate apsiprendę dėl šalies į kurią keliausite, norėdami sutaupyti rinkitės rytų Europos ar Azijos valstybę, nes jose nebrangus maitinimas ir pragyvenimas.

Taigi, atostogomis reikėtų pradėti rūpintis ir taupyti iš anksto. Jei perskaitę mūsų rekomendacijas supratote, jog šiemet susitaupyti tolimai kelionei jau per vėlu – keliaukite Lietuvoje ar kaimyninėse valstybėse. Turistinis žygis su gera kompanija Lietuvoje gali padovanoti dar didesnių įspūdžių nei poilsis egzotinėje šalyje.

Štai dar keli patarimai, kaip galite rasti tinkamą kelionės pasiūlymą – skaitykite plačiau.

Komentarai išjungti.