Kaip rasti geriausią atostogų pasiūlymą?

Kaip rasti geriausią atostogų pasiūlymą?

Atėjus atostogoms daugelis svajoja apie išvyką netik į Lietuvo pajūrį, bet ir užsieno kurortą. Vis dėlto asmenims gaunantiems vidutines ar žemesnes pajamas išvykti atostogauti į užsienį problematiška – reikia nepamiršti taupyti.

Tačiau skyrus laiko finansiškai priimtinos kelionės paieškai įmonama rasti tinkamą variantą.

Didėlį kelionių pasiūlymų skaičių galite rasti daugumoje kelionių puslapių pradedant Makaliaus pasiūlymais bei baigiant Novaturo idėjomis. 

Jei čia neišsirinksite kelionės, tai bent turėsite gerą progą gauti vertingos informacijos apie užsienio kurortus ir atostogavimo ypatumus juose. Šiose svetainėse supažindinama su skrydžių, viešbučių, pramogų kainomis įvairiose turistų pamėgtose valstybėse.

Skriskite Su Pigių Skrydžių Bendrove

Didžiąją dalį atostogų išlaidų neretai sudaro išlaidos kelionei. Tačiau, naudodamiesi pigių skydžių paslauga sutaupysite ne vieną šimtą litų.

Norėdami gauti pačius pigiausius bilietus apie kelionę turite pradėti mąstyti likus porai mėnesių iki atostogų. Pigių skrydžių kompanijos akcijas skelbia likus 2-3 mėnesiams iki skrydžio, taigi tuomet bilietai ir kainuoja mažiausiai. Kainos sparčiai augti pradeda likus porai savaičių iki skrydžio.

Atsisakykite Kelionių Organizatorių Paslaugų

Užsisakant skrydį ir viešbutį patiems pavyks nemažai sutaupyti. Jei vykstate į kurortą Europos šalyse, nebijokite skrydį ir viešbutį užsisakyti atskirai. Daugelyje kurortų yra gausu viešbučių, o kelionių agentūros neretai pasiūlo jiems pelningiausią variantą. Jeigu apsistojimo išlaidas norite sumažinti iki minimumo nakvynės ieškokite toliau nuo prabangių miestų (sostinių). Centre nakvynės mokestis kartais būna trigubai didesnis nei užmiestyje.

Sutaupysite Pasirinkę Rudeninę Išvyką

Norėdami nebrangiai atostogauti pajūrio kurorte užsienyje, laukite rudens, kuomet besibaigiant sezonui žymiai sumažėja kainos.

Nepaslaptis, jog daugelis europiečių atostogauja vasarą, o atėjus rudeniui yra priversti grįžti į darbus, mokslus. Jei turite galimybę atostogauti rudenį pasinaudokite ja!

Neišlaidaukite Brangiam Maistui

Valgykite  ten, kur vietiniai. Gali kilti problemų dėl meniu anglų kalba, tačiau valgydami vietinių mėgiamose vietose netik sutaupysite pinigų bet ir paragausite tikros tos šalies virtuvės patiekalų.

Taigi, tinkamai suplanavę savo biudžetą galite nuvykti ir į tolimesnį kurortą.

Nebijokite kelionę organizuotis patys, tai netik padės sutaupyti, bet ir užtikrins daugiau įspūdžių.

Komentarai išjungti.