Kaip apsipirkti atostogų metu?

Kaip apsipirkti atostogų metu?

Dažnam keliautojui apsipirkimas yra vienas pagrindinių prioritetų kelionių metu. Skirtingose valstybėse ir miestuos skiariasi ir apsipirkimo sąlygos bei įpatumai. Šiandiem juos pristatysime apsipirkimo galimybes Europs miestuose.

Apsipirkimas Europos Miestuose

Atėnai

Atėnai yra turistų pamėgtas Graikijos miestas, kuriame yra puikios sąlygos apsipirkti. Atėnai nuo seno yra žinoma kaip puiki vieta įsigyti kokybiškų antikvarinių bei odos dirbinių. Savo parduotuvėmis, kavinėmis bei restoranais garsus Kolonaki rajonas. Mados priemiestyje įsikūrusi Tsakalof gatvėje įsikūrusios vienos brangiausių parduotuvių pasaulyje.

Paryžius

Prancūzijos sostinė Paryžius traukia netik įsimylėjalius, bet ir apsipirkti norinčius užsienio keliautojus. Avenue Montaigne ir Rue du Faubourg Saint-Honore yra aplankomi milijonų turistų. Čia galima rinktis iš gausybės rūbų, avalynės bei juvelyrikos dirbinių. Užburianti  Paryžiaus atmosfera apsipirkimą paverčia neužmirštamu.

Londonas

Tai vienas didžiausių pagal apsipirkimo vietų skaičių miestas pasaulyje, teigiama, kad nėra nieko ko negalėtumėte įsigyti Londone. Garsių prekinių ženklų parduotuves rasite Oxfordo ir Regent gatvėse, o dižiausias prabangos prekių pasirinkimas Knightsbridge.

Londono mieste yra didžiulis parduotuvių skaičius, o jose siūlomos nuolaidos ir prekinių ženklų įvairovė traukia gausybę pirkėjų. Londono prekybos vietos taipogi pasižymi aukšta aptarnavimo kokybe.

Barselona

Didelė parduotuvių įvairovė apsipirkimo megėjus skatina nepraleisti progos įsigyti prekių šiame Ispanijos mieste. Žinomų prekinių vardų drabužiams dažnai taikomos nuolaidos, todėl tikrai verta nepabijoti apsilankymo pilnose pirkėjų parduotuvėse. Taip pat rekomenduojama aplankyti maisto turgus kaip La Boqueria ir ten paragauti gausybę rūšių vyšnių, migdolų ir kitų skanėstų.

Lisabona

Portugalijos sostinė Lisabona žavi istorinių gatvių aplinka, todėl neveltui čia yra gausus parduotuvių siūlančių antikvarines prekes, odos bei keramikos dirbinius. Šiame mieste taipogi netrūkst didelių prekybos centrų, kuriuose gausus kitų prekių pasirinkimas

Patarimai Apsiperkant Užsienyje

  • Venkite pirkti žinomų prekinių ženklų prekes miesto turguose  – juose dažniausiai siūlomos pigios klastotės
  • Perkant turgavietėse nebijokite derėtis – taip kainą sumažinti galima net kelis kartus
  • Saugokitės kišianvagių. Didelėse žmonių susibūrimo vietose egzistuoja tikimybė būti apvogtam, todėl saugiai laikykite piniginę bei kitus vertingus daiktus.
Komentarai išjungti.