Mielas vartotojau,

Norime informuoti, kad UAB "VIA SMS LT" nebepriima prašymų naujoms paskoloms gauti. Jei turite sutartį su UAB ,,VIA SMS LT'', prašome pasirūpinti savo paskola ir susisiekti telefonu +37052032991 dėl atsiskaitymo. Kontaktinius duomenis rasite http://julianus.lt/info/kontakt

Greitosios paskolos internetu


Greitosios paskolos internetu, greita pagalba patekus į finansinę bėdą

Ir vėl sulaukėte to momento, kai finansinį sprendimą reikia priimti greitai, bet apgalvotai? Greitosios paskolos internetu yra efektyvi pagalba sprendžiant panašius rūpesčius. Vis dar abejojate? Tik įsivaizduokite, kiek daug privalumų turi greitieji kreditai. Užsisakant greitąją paskolą internetu rekiama pinigų bus perveta į Jūsų banko sąskaitą per keliolika minučių. Kartais atsiranda galimybių įsigyti reikiamą daiktą kur kas pigiau . Nėra reikalo delsti, tau nereikia važiuoti iki banko ir pildyti krūvų dokumentų, tiesiog užsiregistruok internetu arba pateik paraišką SMS žinute. Vos tik pervedus pinigus į Jūsų sąskaitą galėsite jais naudotis . Neplanuotos finansinės problemos užklupo tada kaip planavote atostogų kelionę? Nenusiminkite, greitieji kreditai gali būti puikia išeitimi ir iš tokios situacijos.
Ekspertai pripažysta, jog greitosios paskolos vartotojams suteikiamos daug greičiau bei paprasčiau nei bankų paskolos. Dabar Lietuvoje veikia yra virš 40 kredito kompanijų siūlančių greitąsias paskolas (dar vadinamas greitaisiais kreditais) . Esant gausiam pasirinkimui visados laimi klientas. Esant galimybei verta pasinaudoti nemokmų kreditų akcija!

Dėl greitosios paskolos rekomenduojama kreiptis tada kai finansinės bėdos trumpalaikės. Greitosios paskolos padės tada kai:
  • Greitai gausite atlyginimą
  • Prireikė įsigyti svarbų pirkinį
  • Reikia sumokėti už automobilio remontą
  • Reikia apmokėti sąskaitas
Greitosios paskolos internetu nuo įprastų kreditų skiriasi tuo, kad pateikiant paraišką Jums nereikės eiti į banką. Kreditą greitai paprastai gakite užsisakyti internetu ar SMS panešimo pagalba. Užsisakyti greitąjį kreditą galėsite betkada. Paprastai jos dirba kiekvieną dieną, net ir savaitgaliais, o paraiškas galima teikti visą parą.
Norint gauti greitąjį kreditą reikia turėti asmeninę banko sąskaitą. Kredito bendrovės yra nustačiusios tam tikrą minimalaus amžiaus ribą, dažniausiai, 18- 21 metų. Teigiama kredito istorija taipogi dažnu atveju yra būtina.
Greitosios paskolos internetu — greitas ir paprastas būdas pasiskolinti, tačiau imant tokią paskolą reikia turėti omenyje, kad jos grąžinimo sąlygos yra tokios pat griežtos kaip ir kitų paskolų. Kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš skolindamiesi gerai apsvarstykite savo galimybes sėkmingai grąžinti kreditą. Skolinantis atsakingai greitosios paskolos internetu leis atsikratyti finansinių rūpesčių . Neatidėliokite savo planų ateičiai!
Susiję straipsniai
Visi straipsniai Visi straipsniai
Kreditas internetu

2012-08-01

Atostogos... Užtarnautas poilsis, kurio taip ilgai laukei. Ar jau susiplanavai, ka veiksi? Gal važiuosi prie jūros, ar į vasarnamį užmiestyje? Prieš imdamasis vykdyti suplanuotus veiksmus, pagalvok, ar tavo atostogoms negresia nesuplanuoti nesklandumai....
Skaityti daugiau
SMS kreditas

2012-08-01

Bijai, kad ilgai planuota atostogų kelionė neįvyks, nes atsirado nenumatytų išlaidų? Pastebėjai, kad būtent šią akimirką vyksta stambus išpardavimas, o tu kaip tyčia neturi sus savimi pinigų papildomoms išlaidoms? Eidamas į koncertą pamiršai piniginę? Visos šios problemos gali būti nereikšmingos....
Skaityti daugiau
Greitieji kreditai

2012-08-01

Ir vėl sulaukei to momento, kai finansinį sprendimą reikia priimti greitai, bet apgalvotai? Atsiradus nenumatytoms išlaidoms, iškilusias problemas tau pradės išspręsti greitųjų kreditų paslauga. Vis dar abejoji? Tik įsivaizduok, kiek daug privalumų turi greitieji kreditai. Papildomų lėšų poreikiui atsiradus staiga, tai bus pats greičiausias sprendimas – pinigai saugiai pasieks tavo asmeninę banko sąskaitą per keletą minučių....
Skaityti daugiau
Darbo laikas
Darbo dienomis
9:00 - 18:00
Šeštadieniais sekmadieniais
nedirbame  
nedirbame  
 
Skype
E-paštas:
Turite klausimų? Skambinkite
852-000-555
Mūsų filialai kitose šalyse: