Mielas vartotojau,

Norime informuoti, kad UAB "VIA SMS LT" nebepriima prašymų naujoms paskoloms gauti. Jei turite sutartį su UAB ,,VIA SMS LT'', prašome pasirūpinti savo paskola ir susisiekti telefonu +37052032991 dėl atsiskaitymo. Kontaktinius duomenis rasite http://julianus.lt/info/kontakt

Greitosios paskolos


Greitosios paskolos - pasiskolinkite greičiau nei iš draugo

Patekote į situaciją kai rekia greitai ir atsakingai priimti finansinį sprendimą? Greitosios paskolos internetu yra puiki pagalba sprendžiant tokias problemas. Greitosios paskolos turi daugybę privalumų. Svarbu tai, jog reikiama pinigų suma atsiras Jūsų banko sąskaitoje per keletą minučių. Parduotuvėms vykdant išpardavimus atsiranda proga nusipirkti reikiamą daiktą gerokai pigiau. Greitąjį kreditą galite gauti neišvykdami iš namų – pakanka užpildyti paraiškos formą internetu. Vos tik pervedus pinigus į Jūsų sąskaitą galėsite jais naudotis . Patekote į situaciją kai nenumatytos išlaidos tapo grėsme ilgai planuotims atostogoms? Greitosios paskolos internetu gali greitai išspręsti šias finansines problemas.

Greituosius kreditus rekomenduojama naudoti trumpalaikėms finansinėms problemoms spręsti. Labiausiai verta skolintis tada kai:
  • Iki algos liko kelios dienos
  • Prireikė įsigyti svarbų pirkinį
  • Reikia sumokėti už automobilio remontą
  • Reikia susimokėti už komunalines paslaugas
Greitosios paskolos be palūkanų padės skubiai išspręsti finansines bėdas . Neatidėliokite savo planų ateičiai!
Kritikai pripažysta, kad greitosios paskolos gerokai lenkia kitas kreditų rūšis pinigų suteikimo sparta bei paprasta paraiškos pateikimo procedūra. Šiuo metu Lietuvoje veikia per 20 kredito kompanijų siūlančių mini paskolas (dar vadinamas greitosiomis paskolomis arba greitaisiais kreditais) . Taigi, kompanijų pasirinkimas yra išties didelis ir augant konkurencijai tarp jų visada laimi klientas. Norint padidinti vartotojų skaičių dalyje bendrovių netgi suteikiamos greitosios paskolos bedarbiams. Esant galimybei verta pasinaudoti akcija „Greitosios paskolos be palūkanų“ ir skolintis nemokamai!
Norint gauti greitąją paskolą neturėsite nutraukti savo veiklos ir kurnors vykti. Paraiškos greitajam kreditui gauti pildomos internetu arba sms žinute. Gauti grietąją paskolą galėsite Jums patogiu laiku. Dauguma bendrovių dirba kievieną dieną, o paraiškas paskolai gauti galima pateikti bet kuriuo paros metu.
Norėdami gauti greitąją paskolą privalote turėti asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų. Taip pat daugelis bendrovių reikalauja, kad klientas būtu vyresnis negu 21 metų arba pilnametis. Norint gauti paskolą negalima turėti skolų kitose įstaigose.
Greitosios paskolos — greita ir efektyvi pagalba finansinėse bėdose, tačiau privalu laikytis griežtų sutarties taisyklių. Kiekviena paskola yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš skolindamiesi gerai apsvarstykite savo galimybes sėkmingai grąžinti kreditą.
Susiję straipsniai
Visi straipsniai Visi straipsniai
Greitieji kreditai

2012-08-01

Ir vėl sulaukei to momento, kai finansinį sprendimą reikia priimti greitai, bet apgalvotai? Atsiradus nenumatytoms išlaidoms, iškilusias problemas tau pradės išspręsti greitųjų kreditų paslauga. Vis dar abejoji? Tik įsivaizduok, kiek daug privalumų turi greitieji kreditai. Papildomų lėšų poreikiui atsiradus staiga, tai bus pats greičiausias sprendimas – pinigai saugiai pasieks tavo asmeninę banko sąskaitą per keletą minučių....
Skaityti daugiau
Paskola

2012-08-01

Iškilus nenumatytiems atvejams esame linkę  skolintis iš pažįstamų, tačiau ar tikrai verta? Esant reikalui juk galima pasiimti paskolą –  tai paparasčiausias ir greičiausias būdas įgyvendinti savo planus....
Skaityti daugiau
Kreditas internetu

2012-08-01

Atostogos... Užtarnautas poilsis, kurio taip ilgai laukei. Ar jau susiplanavai, ka veiksi? Gal važiuosi prie jūros, ar į vasarnamį užmiestyje? Prieš imdamasis vykdyti suplanuotus veiksmus, pagalvok, ar tavo atostogoms negresia nesuplanuoti nesklandumai....
Skaityti daugiau
Darbo laikas
Darbo dienomis
9:00 - 18:00
Šeštadieniais sekmadieniais
nedirbame  
nedirbame  
 
Skype
E-paštas:
Turite klausimų? Skambinkite
852-000-555
Mūsų filialai kitose šalyse: